Prodej Krkonoše - byty, rodinné domy, pozemky, chaty a chalupy

Prodej RD Harrachov

Prodej RD ve významné rekreační oblasti Harrachov. Centrum města s výhledem na skokanské můstky.Jedná se o dům, který prošel v roce 2000 částečnou rekostrukcí včetně přístavby: bytu 1+KK a terasy s jedinečným výhledem na zimní sportoviště. Výměna oken, zateplení. V domě se nacházejí 2 byty: 1 PP : 1+KK a byt 4+KK v 1 NP/2+1/-2NP/2x pokoj/.Možnost půdní vestavby.

Rodinný dům 194 m²,
Pozemek 251 m²

Neopakovatelná nabídka k rekreačnímu či komerčnímu využití..!

Info o ceně u RK

 

Pronájem obchodního prostoru 33 m²

Nabízíme v Harrachově v centru města k pronájmu zkolaudované /srpen/22 / nové prostory 33m2 za účelem vytvoření provozovny /půjčovna kol,lyží,wellness, thaj. masásáže. atd./ Jedná o novou výstavbu, bez vybavení k dlouhodobé spolupráci..Dům má centrální plynové topeni a veškeré představy moderní stavby, včetně vzduchotechniky či zázemí určené k tomuto tipu provozu.

Info o ceně u RK

 

Pronájem komerční nemovitosti 52 m², Harrachov

Nabízíme v Harrachově v centru města k pronájmu zkolaudované /srpen 2022 / nové prostory 52m2 + předzahradka cca 20m2 za účelem vytvoření provozovny lehké gastronomie/ Cukrárna-kavárna,atd./ Jedná o novou provozovnu, bez vybavení k dlouhodobé spolupráci..Dům má centrální plynové topeni a veškeré představy moderní stavby, včetně vzduchotechniky, či zázemí určené k tomuto tipu podnikání.Provozovna se nachází v přízemí bytového rekreačního domu. Předzahrádka sousedí přímo s hlavní třídou města Harrachov.

 

Prodej RD Jilemnice

Prodej rodinného domu 255 m², pozemek 1 027 m² Do Žlábku, Jilemnice - Hrabačov


Info o ceně u RK

Nabízíme ke koupi rod. dům, dřevostavbu typu Okal v Jilemnici. Klidná část města,

udržovaný, 2 gen. rod. dům s pozemkem 1027 m2 je situován na jižní straně s dostupem po asfatlt. komunikaci po celý rok. 1pp - zděný sklep : 2x sklad,prádelna s WC, garáž-průjezdná pro 2 auta, el.zavírání dveří. Kotelna.Obytná místnost s krbem 24m2 s návazností na zahradu. 1np: byt 4+1, zádveří-WC, kuchyň, obývací pokoj s jídelním koutem, 3x pokoj ,koupelna s WC. Balkon 17,5 m2 dostupný z obývacího pokoje. Podkroví : 2x pokoj, kuchyň,koupelna s WC. Dům je v dobrém stavu, nová okna, zateplen, fasáda. Střecha též nová. Topení - nový plynový kotel. Dům vhodný k trvalému bydlení či rekreaci. Více info s prohlídkou. Těšíme se na spolupráci v malebném městě Jilemnici!

 


Kontakty

PARADISE REAL s.r.o.

Miroslav Šafář
Jilemnice - Mříčná 46

tel: +420 777 11 33 99
email: info@paradisereal.cz
email: safar@paradisereal.cz

O nás | Krkonoše a Podkrkonoší | Český ráj | Kontaktní údaje | Odkazy | Mapa webu pradisereal.cz | ubytování český ráj | sauna krkonoše